
Het was een kort, maar zeer spontaan en ontspannen bezoek. Het Koninklijk paar kwam iets eerder dan gepland aan in Veeningen, waar ze ongeveer 400 bezoekers konden begroeten.
Vele handen werden geschud en de Veeningers waarmee ze hebben gesproken hebben er een heel goed gevoel aan overgehouden.
Ze kregen alle gelegeheid hun verhaal te doen en konden uit de reacties opmaken dat het paar zich zeer goed had voorbereid.
Ook waren ze geinteresseerd over de toekomstplannen van de Veeninger vrijwilligers.
Veeningen en speciaal het Groene Hart heeft een hele goede indruk gemaakt.
De organisatie is ook zeer tevreden. Veel enthousiaste bezoekers en heel goed weer tijdens het bezoek…..toen de bus weer ging rijden begon het flink te regenen.
Veeningen geniet na van deze indrukwekkende gebeurtenis!

Uitzending van RTV Drenthe
De uitzending van RTV Drenthe van het streekbezoek van het koninklijk paar op 18 september kunt u bekijken op YouTube.
Klik hier om alles nog eens te beleven.
Daar vindt u de gehele uitzending. Duur van de uitzending: 3.23 uur. De uitzending van het gehele bezoek vond plaats vanuit Veeningen.
U ziet opnames van alle plaatsen die het koninklijk paar heeft bezocht en de opnames die gemaakt zijn op de klusdag van 7 september in het Groene Hart van Veeningen.